Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6617
Stary 24.08.2011, 09:04
Drozd napisał(a):Wy¶wietl post
WeĽ ty sie chłopie zastanów, co mały zjebał? Miał urosn±ć zanim doleci piłka? Przy bramce zjebał trener że najmniejszego stawia na słupek i w 90% Pareiko który sam wrzucił sobie piłkę do bramki. Więc odwal się od małego bo już czuję że niektórzy "znawcy" maj± ochotę zrobić z niego winowajcę.
Calkowit± wine za bramke ponosi Pareiko, Malecki po prostu nie doskoczyl bo jest za niski.
Odpowiedz cytuj±c