Drozd napisał(a):

|
WeĽ ty sie chłopie zastanów, co mały zjebał? Miał urosn±ć zanim doleci piłka? Przy bramce zjebał trener że najmniejszego stawia na słupek i w 90% Pareiko który sam wrzucił sobie piłkę do bramki. Więc odwal się od małego bo już czuję że niektórzy "znawcy" maj± ochotę zrobić z niego winowajcę.
|
Calkowit± wine za bramke ponosi Pareiko, Malecki po prostu nie doskoczyl bo jest za niski.