Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6614
Stary 24.08.2011, 08:57
lazy napisał(a):Wyświetl post
A może od 1906

Zastanów się czy można wybudować wieżowiec bez architekta, planów i kierownika budowy...

No dobrze a co jesli w zimie czy po sezonie trener sie zmieni? Znowu bedziemy wysłuchiwać że budujemy zespoł od nowa?

Jeśli ktokolwiek uważa że piłkarze dali w tym meczu max czyli zagrali na 100% swoich umiejętności to najzwyczajniej jest glupi.
Nie ma co sie teraz spinać na LE trzeba na pierwszym miejscu postawic na obronę tytułu i w zime zrobić kilka fajnych transferów.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując