Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6611
Stary 24.08.2011, 08:54
Teraz to trzeba się nauczyć grać w piłkę. Bo bronic się ośmioma zawodnikami tak u siebie jak na wyjeździe to moim zdaniem żenada. Apoel przy takiej naszej grze stuknął by nam ile było by potrzeba. Maskant powiedział ze zawodnicy nie grali tak jak im zaleci i przez ten rok muszą się tego nauczyć. A to niestety abecadło, jeżeli mamy straty bo któryś za lekko podaje na 5 metrów to przepraszam bardzo ale trampkarze miewają takie problemy. jeżeli nie nauczymy sie atakować całą drużyną w tempie i kombinacyjnie to nie ma o czym marzyć, bo tak dziś wygląda piłka, albo masz jaja i atakujesz ryzykując kontrę, albo bronisz się w 8 i kopiesz do przodu byle dalej.

I na koniec, nie podniecajcie się Meliksonem bo ten dwumecz pokazał że hasa tylko w naszej śmisznej lidze między drewnianymi obrońcami, takich jak on w Apoelu było ośmiu i nie ważne czy obrońca czy napastnik. Trzeba budować drużynę która nie boi się grać do przodu, a nie bredzić że jeden czy drugi robi różnicę, bo nie robi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując