Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
#
10914
24.08.2011, 08:47
Dwa greckie zespoły zostały zdegradowane za korupcję... do IV ligi... nie wiem czy wszyscy zawodnicy są zamieszani w ten proceder, ale da się znaleźć kilku na prawdę klasowych zawodników...
http://www.transfermarkt.de/de/benja...ler_28850.html
http://www.transfermarkt.de/de/horac...ler_20124.html
http://www.transfermarkt.de/de/djame...ler_34226.html
http://www.transfermarkt.de/de/khali...ler_51288.html
http://www.transfermarkt.de/de/juan-...ler_88093.html
http://www.transfermarkt.de/de/javie...ler_87381.html
http://www.transfermarkt.de/de/leand...ler_19940.html
"Ludzie są tacy
głupi
, że to
działa
. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
tomasz_19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz_19
Znajdź inne posty napisane przez tomasz_19