rafal777 napisał(a):

Po pierwsze: a ile Twoim zdaniem będa grali u nas dobrzy zawodnicy? Najlepszych Wisla sprzeda max po roku co mowił sam Basałaj i Stan! Taka jest polityka Wisły, promowac i sprzedawać. Więc nie licz, że Wisła będzie budowana 4 lata wokół Meliksona...
Jaka Liga Europejska? Teraz tylko polska liga. LE nie wygramy więc po co sie spinać. Maaskant już raz sie spiąl i sie przeliczył. Teraz tylko liga polska sie liczy.
|
Bez promowania i rozsądnego sprzedawania nigdy nie zbudujemy dobrej drużyny. Zawodnicy przychodząc do nas muszą wiedzieć że tu mogą się wybić. Nie jesteśmy Realem czy MU żeby grać tu dla samej marki. To raz.
Dwa - nie wierzę że Melikson zagra u nas dłużej niż do końca tego sezonu. Ale nikt nie jest nie zastąpiony.
Trzy - czasu trzeba żeby zbudować obronę. Pamiętacie jak nasza obrona wyglądała rok temu o tej porze? Bida z nędzą.
Na pewno jest lepiej ale nie jest jeszcze dobrze.
i ostatnia sprawa - LE się liczy bo drużyna musi zbierać doświadczenia z dobrymi przeciwnikami a nie z Koroną Kielce.