Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
Od: 04.2009
Offline
#
6602
24.08.2011, 08:40
Ale czytajac slowa wypowiedziane przez Maaskanta to on nawet nie myslal ze zdobedzie mistrza Polski w pierwszym roku i nie marzył o Lidze Mistrzów tak blisko wiec trzeba czekac dac czas na budowanie dalej poteznej Armi Bialej Gwiazdy
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Wislak2221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak2221
Znajdź inne posty napisane przez Wislak2221