Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 24.08.2011, 08:23
Dlaczego czarne albo biale ? Powoli, po milionie na rok, moze za 10 lat sie na cos doczekamy. Albo setki milionow co jest nierealnym scenariuszem. A moze po te 4-5 Mln E na rok, jak Turcy, Grecy, to juz daloby zupelnie inna jakosc. Plus inwestycja w baze treningowa. Innej drogi nie widze.

Zreszta moim zdaniem przy obecnym modelu, jak sie tak bedziemy kisic i patrzec 10 razy na kazdego centa, sciagac przecietnych zawodnikow to nam zacznie uciekac tez Polska liga. Nie teraz, nie za rok, ale jesli Cupial nie zmieni swojego podejscia to jest to mozliwy scenariusz.

Apoel budowal, ale tez to budowanie zaczal juz od lepszych graczy. Pozniej konsekwetnie ta druzyne wzmacnial i wymienial slabe ogniwa. Podstawa byla juz jakosciowo inna niz obecnie Wisla. Wiec to nie jest tak, ze Wisla sciagajac graczy jak teraz, za pare lat bedzie grala jak Apoel.
Ostatnio edytowane przez nesta : 24.08.2011 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując