Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6580
Stary 24.08.2011, 08:10
Mowilem wczoraj ze nie takie buble puszczal bramkarz. Pare lat temu eliminacje LM - Bayern nie awansowal bo Olivier Kahn puscił taka szmate, ze sie potem z niego poł Niemiec smialo. Pareiko w glownej mierze przyczynil sie do tego gdzie teraz jestesmy i za to nalezy mu sie szacunek. Dobrze, ze nie awansowalismy bo znajac zycie bylaby grupa smierci z Barcelonaą, Milanem i Manchesterem City. Nawet tak grajacy Apoel jak wczoraj w takiej grupie niemialby zadnej szansy na dobre wyniki a co dopiero mowic o Naszym zespole. Cieszmy sie LM bo rok temu zazdroscilismy jej Lechowi. Teraz Oni zazdroszcza Nam tego, ze bylismy blisko awansu i bedziemy grac w Lidze Europejskiej.
Odpowiedz cytując