Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4327
Stary 24.08.2011, 08:01
Birsa napisał(a):Wy¶wietl post
Panie trenerze.
Wielki szacunek dla Pana za to, że potrafił Pan z tej wielkiej zbieraniny cudzoziemców zrobić prawdziwą drużynę.
Druzyne ktorą ogórki* z Cypru zdominowali 3 razy bardziej niz Barcelona, Parma, Schalke. Dla mnie to niepojete jak mozna w decydujacym meczu zagrac tak defensywnie i bez jakiejkolwiek taktyki. Prawdziwą druzyne na LM to ma Apoel.

*MU to rzepa, Barca to arbuz, Inter papryka, zeby nie bylo.
Ostatnio edytowane przez Maciu¶ : 24.08.2011 o godz. 08:05.
Odpowiedz cytuj±c