Birsa napisał(a):

Panie trenerze.
Wielki szacunek dla Pana za to, że potrafił Pan z tej wielkiej zbieraniny cudzoziemców zrobić prawdziwą drużynę.
|
Druzyne ktorą ogórki* z Cypru zdominowali 3 razy bardziej niz Barcelona, Parma, Schalke. Dla mnie to niepojete jak mozna w decydujacym meczu zagrac tak defensywnie i bez jakiejkolwiek taktyki. Prawdziwą druzyne na LM to ma Apoel.
*MU to rzepa, Barca to arbuz, Inter papryka, zeby nie bylo.