Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6577
Stary 24.08.2011, 08:00
Krótko i na temat. Jeśli ustawia się zespoł defensywnie to trzeba miec defensorów na wysokim poziomie. Skupienie sie na obronie przy Chavezie,Jaliensie,Lameyu i Diazie którzy niczym sie nie wyróżniaja na tle innych ligowych grajków-baa nieraz są ogrywani jak dzieci- było samobójstwem. Siłą Wisły w lidze była gra ofensywna, szybka wymiana piłek w środku pola tzw klepa. i tacy zawodnicy jak Melikson,Małecki,Kirm,Genkow teraz Iliev. Maaskant który wg.mnie jest i tak najlepszym trenerem od lat popełnil wielbląd. Schował swoje asy w tali kart a wyciagnął dupki (jupki ,walety jak kto woli) Popełnił harakiri. Oczywiście pójście na wymianę cios za cios nie gwarantuje że Wisła by awansowała ale.... czym mamy walczyć jak nie najlepszym tym co mamy. Widać było że jak zaczynamy grać pressingiem na połowie rywala to cypryjczycy się gubią .Bronić tobyśmy sie mogli mając z tyłu Marcelo,Baszcza,Clebera i Dolhę z bytności u nas
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 24.08.2011 o godz. 08:04.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując