Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6558
Stary 24.08.2011, 07:14
Można tu pisać wiele rzeczy ale nie oszukujmy się w całym meczu stworzyć sobie tylko jedną sytuację?

No chyba nie gralismy z Barcą czy MU? Nie wierze że usrali sie przed Apoelem albo co najgorsze jesteśmy już nawet w czarnej dupie hej za Apoelem?
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując