Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6556
Stary 24.08.2011, 07:08
Zagrali tak jak im APOEL pozwolił. Osobiście uważam że gorycz porażki byłby mniejsza, gdyby przegrali nawet wyżej, ale po ładnej dla oka, otwartej grze, zamiast obronie Częstochowy (a może właśnie wtedy by nie przegrali?). Ogromnie szkoda tych pieniędzy, które mogli zarobic dla klubu.

Teraz czeka nas przygoda w LE, ale moim zdaniem powinien byc to tylko dodatek, a głównym celem powinno byc obronienie tytułu Mistrza Polski.

Na koniec krótki apel: Trenerze, piłkarze brac się w garsc i pokazac ze macie jaja w meczu z Lechią!
Odpowiedz cytując