Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4324
Stary 24.08.2011, 06:02
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Zarówno Maaskant jak i Valckx mają dwuletnie kontrakty i obydwoje powinni je wypełnić (Co do Valckxa to raczje nikt nie ma wątpliwości ). Uważam, że zatrudniając ich rok temu, nikt w Wiśle nawet nie marzył o tym, że po roku pracy kompletnie przebudowany zespół (i to za śmieszne pieniądze) będzie tak bliski awansu do LM.
To w ogole nie podlega watpliwosci.
Odpowiedz cytując