riv napisał(a):

|
PS. W związku z zaistniałymi okolicznościami ewentualny transfer Meliksona pod koniec sezonu będę traktował jako sabotaż i pokaz totalnego braku poważnego podejścia do sprawy ze strony zarządu (chyba, że otrzymamy za niego naprawdę DUŻE pieniądze)
|
Myślę, że dwa mecze w Apoelem zweryfikowały cenę Meliksona do realnej kwoty i wspominane na forum 9, 7 czy 5 mln euro można sobie włożyć między bajki...