|
Maaskant mówił, że LM w tym sezonie to będzie ewentualnie miły bonus, bo nie mamy odpowiedniej drużyny, żeby dostać się do tych rozgrywek. Jego słowa się potwierdziły.
Mecz z koroną potwierdził także, że nie mamy jednak tych dwóch równorzędnych 11, żeby wytrzymać grę na dwóch frontach.
Dlatego liczę, że skupimy się teraz bardziej na lidze niż na LE, zdobędziemy mistrza i w następnym sezonie będziemy szturmować LM już odpowiednio przygotowaną do tego drużyną.
PS. W związku z zaistniałymi okolicznościami ewentualny transfer Meliksona pod koniec sezonu będę traktował jako sabotaż i pokaz totalnego braku poważnego podejścia do sprawy ze strony zarządu (chyba, że otrzymamy za niego naprawdę DUŻE pieniądze)
|