Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4323
Stary 24.08.2011, 00:37
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
rozumiem, że po Karabachu spodziewałeś się, że ligę wygramy w super stylu (swoją drogą ile to punktow przewagi nad następnym zespołem mieć powinniśmy?) i że w pucharach zatrzymamy się w finale LM? No jakbyś jeszcze wyłożył na czym opierały się te Twoje przypuszczenia?
po Karabachu nie spodziewałem się że wygramy ligę (żeby wygrac ligę to jeden pkt więcej lub lepszy bilans bramek , chodzi mi o to że nie różnimy się dużo poziomem od Legii , Lecha , Polonii , Śląska i innych ligowców... ) jakie moje przypuszczenia ?
Odpowiedz cytując