ociec Ciemka napisał(a):

|
rozumiem, że po Karabachu spodziewałeś się, że ligę wygramy w super stylu (swoją drogą ile to punktow przewagi nad następnym zespołem mieć powinniśmy?) i że w pucharach zatrzymamy się w finale LM? No jakbyś jeszcze wyłożył na czym opierały się te Twoje przypuszczenia?
|
po Karabachu nie spodziewałem się że wygramy ligę (żeby wygrac ligę to jeden pkt więcej lub lepszy bilans bramek , chodzi mi o to że nie różnimy się dużo poziomem od Legii , Lecha , Polonii , Śląska i innych ligowców... ) jakie moje przypuszczenia ?