Kolumbus napisał(a):

|
w Krakowie tez byli lepsi o klase? no chyba ze przyjmujemy ze zagrali na pół gwizdka
|
W Krakowie to był mecz dwóch równorzędnych zespołów, neutralizujących się nawzajem w poczynaniach ofensywnych... na Cyprze to była demolka jak z MKS Sławków...