Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6521
Stary 24.08.2011, 00:32
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
w Krakowie tez byli lepsi o klase? no chyba ze przyjmujemy ze zagrali na pół gwizdka
W Krakowie to był mecz dwóch równorzędnych zespołów, neutralizujących się nawzajem w poczynaniach ofensywnych... na Cyprze to była demolka jak z MKS Sławków...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując