BigLeb napisał(a):

|
Jasne.U Maaskanta dzisiaj zagrało 2 nihilistów piłkarskich
|
nihilistów....idź już chłopie spać, zaręczam ci że rano będziesz miał inny pogląd

dostaliśmy w cipe bo byliśmy gorsi....tak ta wysepka była lepsza - o klase.
Zdarza się - jak będziemy budowali tak jak budowali od lat na Cyprze to i nam się poszczęści.
Na dziś - 3 raz Cypr - 0 Polska.