Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6518
Stary 24.08.2011, 00:27
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Jasne.U Maaskanta dzisiaj zagrało 2 nihilistów piłkarskich
nihilistów....idź już chłopie spać, zaręczam ci że rano będziesz miał inny pogląd
dostaliśmy w cipe bo byliśmy gorsi....tak ta wysepka była lepsza - o klase.
Zdarza się - jak będziemy budowali tak jak budowali od lat na Cyprze to i nam się poszczęści.
Na dziś - 3 raz Cypr - 0 Polska.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując