Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4317
Stary 24.08.2011, 00:17
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem za zwolnieniem Maaskanta, liczę natomiast że szybko wyciągnie właściwe wnioski i zmieni pewne założenia taktyczne, które z całym dla niego szacunkiem, ale po prostu nie pasują do klubu w jakim On teraz pracuje.
Na pewno Cię posłucha.dzimi - all due respect ale weź ty zejdź na ziemię i pomyśl że może to ty nie pasujesz do tego klubu
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując