Dzimi napisał(a):

|
Nie jestem za zwolnieniem Maaskanta, liczę natomiast że szybko wyciągnie właściwe wnioski i zmieni pewne założenia taktyczne, które z całym dla niego szacunkiem, ale po prostu nie pasują do klubu w jakim On teraz pracuje.
|
Na pewno Cię posłucha.dzimi - all due respect

ale weź ty zejdź na ziemię i pomyśl że może to ty nie pasujesz do tego klubu