Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6467
Stary 23.08.2011, 23:29
Ostatnia dekada - Wisla 2 razy najblizej fazy grupowej LM i to by było na koniec z mojej strony. Niech sie smiaja, wyjdzie im to bokiem jak rok temu
Odpowiedz cytując