leszekpw napisał(a):

|
2. obwiniacie Pareiko za utratę bramki- a kto do jasnej ch... ustawia Małeckiego z jego wzrostem do asekuracji słupka? tam powinien stać rosły obrońca a małecki szykować się już do ewentualnego kontrataku- albo to kolejny TAKTYCZNY błąd Maaskanta albo bardziej prawdopodobne:
|
B-Z-D-U-R-A, jedna wielka bzdura. Przy słupku zawsze stawia się niskich piłkarzy, wysocy walczą z rywalami w powietrzu.