nesta napisał(a):

|
Tylko po co w tym kraju ciagle pompuje sie balonik jesli nie ma ku temu zadnych podstaw ?
|
Baloniki się wszędzie pompuje a już najbardziej w krajach które coś chcą ale nie mogą - to norma
Ważne czy Ty dasz się temu ponieść czy nie
Sędzia się odezwał, jak się okazuje kolejny, gdzie jak nie chodzi o politykę, to tylko się pod tym podpisać
