Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6456
Stary 23.08.2011, 23:15
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co w tym kraju ciagle pompuje sie balonik jesli nie ma ku temu zadnych podstaw ?
Baloniki się wszędzie pompuje a już najbardziej w krajach które coś chcą ale nie mogą - to norma
Ważne czy Ty dasz się temu ponieść czy nie
Sędzia się odezwał, jak się okazuje kolejny, gdzie jak nie chodzi o politykę, to tylko się pod tym podpisać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując