Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4298
Stary 23.08.2011, 23:11
Panie trenerze.
Wielki szacunek dla Pana za to, że potrafił Pan z tej wielkiej zbieraniny cudzoziemców zrobić prawdziwą drużynę. Tak, zgadzam się, byliśmy słabsi od APOEL-u, ale cała drużyna walczyła, jeden za drugiego. WIELKI SZACUNEK

Teraz LE, nie ma co rozpaczać bo tam też czekają na nas ciekawe mecze i nie będziemy dostawać takich wielkich batów jakie czekałyby nas w LM.

Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce!
Odpowiedz cytując