Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6453
Stary 23.08.2011, 23:09
@ Sedzia

Tylko ciezko mowic o budowaniu. Co roku wymienia sie zbyt wielu zawodnikow, a kolejnych sprowadza na wypozyczenia (a jakze, bo pieniedzy na kupno nie ma). Dla mnie to bardziej chec stworzenia na szybko druzyny, na tyle silnej na ile sie da, na tu i teraz z tego co jest, z tego co uda sie znalezc majac ten 1 mln Euro na transfery.

Oczywiscie nie ma w tym nic zlego, takich klubow sa setki, tysiace, ktore maja mniejszy niz Wisla budzet i graja dla kibicow, dla przyjemnosci. Tylko po co w tym kraju ciagle pompuje sie balonik jesli nie ma ku temu zadnych podstaw ?
Odpowiedz cytując