Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6450
Stary 23.08.2011, 23:09
NoRules napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem , brak mi slow... po bramce wilka myslalem ze w suficie dziure zrobie .... a pozniej ehhh.... nie wiem zalamany jestem totalnie.... Boli i to bardzo ze kolejny raz sie nie udalo. Ide sie przejść!!!!
Ja się nawet nie uśmiechnąłem po bramce Wilka... Przy tak żenującej grze nie było, żadnych oznak, że ta bramka coś zmieni w kwestii awansu. Od razu powiedziałem, że zaraz strzelą na 3:1 i strzelili. Ucieszyłbym się jakby Wisła strzeliła po chwili na 2:2 choć sądzę, że Apoel strzeliłby jeszcze te 2 gole i wygrał 4:2. Generalnie Apoel w każdej sytuacji strzeliłby tyle bramek ile by chciał więc radości w tym meczu nie było ani za grosz. Tylko wstyd bo cała polska widziała, że robią z nami co chcą...

hide napisał(a):Wyświetl post
ile Wisła zdobyła punktów do tej pory do rankingu klubowego ?
My się zacznijmy martwić o ligę bo nawet 100 punktów nam nie pomoże... Jak będziemy tak grać jak do tej pory to się będziemy umacniać w środku tabeli a za to pucharów ni ma. Bo w puchar Polski nie wierzę. Jak tylko są rozgrywki, w której jest nazwa "puchar" to wiadomo, że przeje...y
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.08.2011 o godz. 23:14.
Odpowiedz cytując