NoRules napisał(a):

|
Nie wiem , brak mi slow... po bramce wilka myslalem ze w suficie dziure zrobie .... a pozniej ehhh.... nie wiem zalamany jestem totalnie.... Boli i to bardzo ze kolejny raz sie nie udalo. Ide sie przejść!!!!
|
Ja się nawet nie uśmiechnąłem po bramce Wilka... Przy tak żenującej grze nie było, żadnych oznak, że ta bramka coś zmieni w kwestii awansu. Od razu powiedziałem, że zaraz strzelą na 3:1 i strzelili. Ucieszyłbym się jakby Wisła strzeliła po chwili na 2:2 choć sądzę, że Apoel strzeliłby jeszcze te 2 gole i wygrał 4:2. Generalnie Apoel w każdej sytuacji strzeliłby tyle bramek ile by chciał więc radości w tym meczu nie było ani za grosz. Tylko wstyd bo cała polska widziała, że robią z nami co chcą...
hide napisał(a):

|
ile Wisła zdobyła punktów do tej pory do rankingu klubowego ?
|
My się zacznijmy martwić o ligę bo nawet 100 punktów nam nie pomoże... Jak będziemy tak grać jak do tej pory to się będziemy umacniać w środku tabeli a za to pucharów ni ma. Bo w puchar Polski nie wierzę. Jak tylko są rozgrywki, w której jest nazwa "puchar" to wiadomo, że przeje...y