Sędzia napisał(a):

|
Co do innych zespołów - poczekajmy, aż nasi pograją ze sobą dwa lata, kiedy w drużynie wymiana będzie dotyczyć jednego, dwóch zawodników na okienko maks. Zobaczysz jak piłka będzie krążyć, jak będą grać na pamięć.
|
Za dwa lata to i tak połowę składu by trzeba wymienić - Pareiko, Jaliens, Lamey, Sobol, Iliev - czasu nie oszukasz i w pewnym wieku, mimo lepszych umiejętności, będą z nimi wygrywać młodsi, bo będą szybsi, wytrzymalsi i sprawniejsi. Nie zmienia to faktu, że takiego Sergieia, Radka i Ivicę, jeżeliby chcieli zostać w Krakowie, wcielił do sztabu szkoleniowego.