Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4294
Stary 23.08.2011, 23:04
Maaskant sam mowil, ze byl niezadowolony po pierwszej polowie z tego jak wykonywali jego zalozenia Nasi zawodnicy. Jakby bylo zgranie takie jak w APOEL-u to bylby awans.
Odpowiedz cytując