|
Zauważyłem to samo. Wisła po stracie gola miała szansę 2 (!) akcji. 7 minut. 2 akcje. Akurat nie wypaliły. Jakaś paranoja. To cypryjczyk leży, to kwiczy, to skacze, to płacze i tak zajebali 7 minut gry.
Na chłodno:
Byliśmy słabsi, i Liga Europejska to jest dokładnie to, na co zasłużyliśmy.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|