Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6437
Stary 23.08.2011, 23:01
Po tym jakże jednostronnym , dramatycznym i przegranym meczu nasuwa sie kilka rzeczy :

1) Porównanie Wisły i Apoelu u nas drużyna jest budowana od roku pamietacie jak ta drużyna wyglądała rok temu totalnie rozbita po pucharach gdzie w kadrze było zaledwie 14 piłkarzy przyszedł Maskant i to poukładał na tyle ze dograliśmy runde do konca potem były wzmocnienia i zdobyliśmy Mistrza. A dla porównania Apoel ta drużyna gra tym składem od 3 lat !! i to raz już w tej lidze Mistrzów grali własnie tym składem mają zgrany i doświadczony zespół wiec z czym do czego a i tak było na prawde blisko awansu.

2)Teraz tak szczerze co byśmy zyskali awansując do tej Ligi Mistrzów ( oczywiście też chciałem awansu ) oprócz wielkich pieniędzy losowani bylibyśmy z 4 koszyka i co byśmy ugrali np w takiej grupie Real Villareal , Genk byłoby z 5 porażek może jeden remis u siebie Liga Europy daję tą szansę żeby coś tam ugrać może nawet wyjść z grupy zdobyć trochę punktów na nastepny sezon.

3)Na koniec słów kilka o naszych zawodnikach tak szczerze to którzy prezentują poziom Eurpejski Maor Iliev Pareiko(miał ogromnego pech ale i tak wybronił nas w wielu meczach ) Jaliens a reszta to piłkarze średni trzeba spojrzeć prawdzie w oczy dla nas w chwili obecnej zwłaszcza kadrowej ta Liga Europy to szczyt możliwości.

Porażka z Apoelem to nie takie kompromitacje jak z Levadią czy Karabachem po prostu byli piłkarsko lepsi od nas boleć nas kibiców może tylko że zabrakło nam naprawde 6 minut do awansu !!! ale niech każdy sobie odpowie obiektywnie czy nam sie ten awans należał
Odpowiedz cytując