Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6435
Stary 23.08.2011, 23:01
APOEL pokazał dzisiaj lekcję piłki nożnej i tyle. Nie spodziewałem się, że zepchną nas aż tak do obrony, że posiadanie piłki będzie na poziomie 60% dla nich, że nie będziemy w stanie przeprowadzić 2-3 klarownych akcji na ich bramkę w I połowie, że w ogóle Wiślacy grali tak niedokładnie. APOEL był od nas niestety o wiele lepszy dzisiaj, nie ma się co tłumaczyć, że ta drużyna jest budowana, że ma pół roku, czy rok. Jak będą ciągłe roszady, przyjdzie trzech, czterech nowych piłkarzy, którzy wskoczą do 'jedenastki' wtedy też tak napiszecie? A jeśli Karabach albo Levadia jest dla was punktem odniesienia w kontekście awansów to gratuluję. Jeśli doszło się do IV rundy i grało się z APOEL'em, to awans był realny, ale nie zagraliśmy tak jak zagrać powinniśmy.
Ostatnio edytowane przez Kandzior : 23.08.2011 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując