Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6431
Stary 23.08.2011, 22:59
nie czytam was bo za chwile bedziecie pisac o jaki zaj ....ten temten czy kolejny a teraz umiecie tylko smiecic...nie udalo sie i trudno ,jutro tez jest dzien...spokojnej nocki dla wszystkich..pozdro

Odpowiedz cytując