Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4290
Stary 23.08.2011, 22:56
Nawet najlepszym sie zdarza ale k.... o czym my tu mowimy,Wisla nie jest doszlifowana ,dajmy czasu.dyskusja jest zbedna bo kazdy kto jest prawdziwym kibicem i mysli glowa a nie h... to wie ze na zbudowanie druzyny potrzeba czasu.owszem byla szansa aby przyspieszyc to wejscie do raju ale Apoel pokazal ile nam jeszcze brakuje.pozdrawiam

Odpowiedz cytując