|
Nawet najlepszym sie zdarza ale k.... o czym my tu mowimy,Wisla nie jest doszlifowana ,dajmy czasu.dyskusja jest zbedna bo kazdy kto jest prawdziwym kibicem i mysli glowa a nie h... to wie ze na zbudowanie druzyny potrzeba czasu.owszem byla szansa aby przyspieszyc to wejscie do raju ale Apoel pokazal ile nam jeszcze brakuje.pozdrawiam
|