|
Dostaniemy 2 mln za 4. rundę, 2 mln za fazę grupową LE i kolejne 2 za transmisje - mniej niż z LM, ale te 25 mln złotych powinny wystarczyć na budowę centrum treningowego i akademii. To jest priorytet, a celem nr 2 jest nieprzeprowadzanie w każdym okienku rewolucji kadrowej. Dziś było widać różnicę, między drużyną budowaną konsekwentnie, która zatrudniała nowych zawodników, którzy byli lepsi niż obecni a nami...
Niestety nie mamy szans na stabilizację - kilku zawodników jest wiekowych, kilku wypożyczonych... lepiej poświęcić te dwa sezony na budowę naprawdę silnej drużyny niż płakać po takich porażkach.
Ostatnio edytowane przez Heero : 23.08.2011 o godz. 22:59.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|