Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4287
Stary 23.08.2011, 22:53
pamietacie co bylo rok temu?
rok temu byl inny sklad
dzis w naszym skladzie w porownaniu do zakonczenia sezonu 2009/2010 jest nowych 15 graczy
tu nawet Ferguson Wegner Mourinho Gaurdiola by nie pomogli, czas jest potrzebny
pokazcie mi w Europie druzyne ktora przy tak duzych zmianach cos osiagnela?
no slucham? 3/4 skladu nowego jest
Maaskant zrobil co mogl

Odpowiedz cytując