bezimiennyeu napisał(a):

|
lepiej to żebyśmy majstra zdobyli w tym sezonie .....
|
My gramy o mistrza, a o majstra to gra Lech.
ps. dołączam się do kilku osób, które odważyły się napisać - Diaz uratował nam kilka razy dupę. Szkoda że go tak gnoicie, bo gość jest naprawdę niezłym grajkiem - są gorsi od niego w zespole.