Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6424
Stary 23.08.2011, 22:50
bezimiennyeu napisał(a):Wyświetl post
lepiej to żebyśmy majstra zdobyli w tym sezonie .....
My gramy o mistrza, a o majstra to gra Lech.


ps. dołączam się do kilku osób, które odważyły się napisać - Diaz uratował nam kilka razy dupę. Szkoda że go tak gnoicie, bo gość jest naprawdę niezłym grajkiem - są gorsi od niego w zespole.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując