|
Codziennie się modlę, żeby ktoś nam wybudował ośrodek szkoleniowy i wziął zatrudnił tam fachowców. Teraz kupujemy zawodników, którzy coś gwarantują w Europie, ale zbyt długo nie pograją. Dopóki nie będziemy mieli naszych szkolonych przez speców z zagranicy młodych zawodników, będziemy musieli awansować takim skokiem do LE.
|