Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 23.08.2011, 22:40
Codziennie się modlę, żeby ktoś nam wybudował ośrodek szkoleniowy i wziął zatrudnił tam fachowców. Teraz kupujemy zawodników, którzy coś gwarantują w Europie, ale zbyt długo nie pograją. Dopóki nie będziemy mieli naszych szkolonych przez speców z zagranicy młodych zawodników, będziemy musieli awansować takim skokiem do LE.



Odpowiedz cytując