|
Mówi się trudno, ale ....a, znowu tak blisko i znowu 3-1. Przydałoby się wesprzeć piłkarzy na lotnisku, mnie akurat nie ma w Krakowie, a szkoda, bo bym pojechał. Wszyscy obowiązkowo w sobote na stadion!! Pokażmy naszym piłkarzom, że nie straciliśmy w nich wiary i czekamy na sukcesy w LE. Ja .......e nie wiem jak przeżyje tą noc.
|