Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
6400
23.08.2011, 22:37
Bez napastników i gry do przodu to możemy sobie grać w LM ale na PS lub Xbox w Fifie 11, nam potrzebny jest napastnik pokroju Rudnieva, który potrafi grać 1vs1, jeżeli chcemy myśleć o jakiś większych osiągnięciach.
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS