Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6400
Stary 23.08.2011, 22:37
Bez napastników i gry do przodu to możemy sobie grać w LM ale na PS lub Xbox w Fifie 11, nam potrzebny jest napastnik pokroju Rudnieva, który potrafi grać 1vs1, jeżeli chcemy myśleć o jakiś większych osiągnięciach.
Odpowiedz cytując