|
Będę się martwił, jeśli po 2 lub trzech latach grania we w miarę stabilnym składzie, pod okiem jednego trenera, Wisła, grając z tak dobrym przeciwnikiem, jak Apoel będzie odstawała, jak dzisiaj. Teraz chciałabym podziękować piłkarzom za walkę i poprosić niektórych forumowiczów, żeby zeszli na ziemię. Gra w ostatniej rundzie eliminacji to i tak super bonus. Na więcej dzisiaj nie było nas stać. Nie da się konkurować z bardzo solidnymi europejskimi drużynami w sytuacji, kiedy 3 zawodników z dzisiejszego pierwszego składu gra w klubie kilka miesięcy, a 5 trochę ponad pół roku.
|