|
Cóż teraz żeby zarobić takie pieniądze jakie mielibyśmy za sam udział w LM nawet zbierając w każdym meczu baty musimy wygrać LE .Nie pozostaje nic innego jak zbierać pkt. do rankingu pamiętając również o grze w lidze którą musimy wygrać żeby za rok ponownie walczyć o tą upragnioną LM .
|