|
no cóż
Cypr pokazał nam gdzie jest miejsce polskiej piłki...
owszem były posty że zwyciestwo bylob ponad stan , ze zaslugujemy tylko na grupe LE
ale jednak , apetyt rosnie w miare jedzenia , awans byl na wyciagniecie reki , rozczarowanie jest olbrzymie
WIEC TERAZ , KONIEC Z ROZKMINAMI PUCHAROWYMI , TRZEBA WYGRAC TE LIGE ZEBY ZA ROK ZNOWU SPROBOWAC SZCZESCIA W LM !!!
KONIEC Z OSZCZEDZANIEM SIL NA PUCHARY TRZEBA ZDOBYC MISTRZA !!!
w sobote pierwszy krok , zwyciestwo z Lechia OBOWIAZKOWE !!!
|