Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.08.2011, 22:35. [5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
no cóż

Cypr pokazał nam gdzie jest miejsce polskiej piłki...

owszem były posty że zwyciestwo bylob ponad stan , ze zaslugujemy tylko na grupe LE

ale jednak , apetyt rosnie w miare jedzenia , awans byl na wyciagniecie reki , rozczarowanie jest olbrzymie


WIEC TERAZ , KONIEC Z ROZKMINAMI PUCHAROWYMI , TRZEBA WYGRAC TE LIGE ZEBY ZA ROK ZNOWU SPROBOWAC SZCZESCIA W LM !!!

KONIEC Z OSZCZEDZANIEM SIL NA PUCHARY TRZEBA ZDOBYC MISTRZA !!!

w sobote pierwszy krok , zwyciestwo z Lechia OBOWIAZKOWE !!!
Odpowiedz cytując