|
Przykre, rok w rok to samo. teraz zobaczymy naszą "siłę" w LE. Byliśmy dzis tłem dla Apoelu a to boli podwójnie. Wyszło jak daleko jest Wiśle do Lm, bo naprawdę łatwiejszego ryywala ciężko będzie sobie wymarzyć w przyszłości.
Dodam od siebie, że minimalizm transferowy wg mnie też zeebrał swoje żniwo. Przykra prawda.
....a, ....a, ....a, po raz kolejny jesteśmy chłopcami dp bicia, ile jeszcze ..........
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|