Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6388
Stary 23.08.2011, 22:32
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Alez panowie... Jak długo Maaskant mogl jechac z ta swoja chorą taktyka? Liga czy puchary gramy defensywnymi pomocnikami, z przodu zero schematow! Bronily go wyniki niestety a teraz? Prawda jest taka ze gosc zrobil z Wisły druzynę defensywna i broniącą wyniku, w lidze tez bedzie zle niestety.
A teraz wyniki go bronią tym bardziej, bo wygraliśmy 5 kolejnych spotkań w pucharach.

Poza tym nasza ostatnia taktyka itd, wszystko było podporządkowane pod awans do LM - teraz już nie mamy meczu, od którego zależy wszystko (Nikozja), tylko zaczynamy na poważnie grę w lidze. I dodatkowo w LE.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując