Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6387
Stary 23.08.2011, 22:31
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Kowalczyk powinien komentować z wiarą a nie jak kibic kuchenkorza. Co z tego że był obiektywny. Ale jak bylismy niedaleko od LM to siedział cicho bo nie miał się na kim wyrzyć. Komentarze w Polsacie były w kóło o tym samym, zero pozytywów. Do komentowania powinni wziąć Zurawkiego a nie jakiegoś Kowalczyka. Jego komentarz był irytuj ący
Nie przesadzaj...
A czy Ty widziałeś jakiś pozytyw? Pierwsza połowa była czymś czego na trzeźwo nie dało sie ogladnac.Jak nasi trafili to kazdemu serce mocniej zabiło (poza tą ku**ą w paski ) i oni też zobaczyli swiatelko w tunelu.Jest jak jest.
Jutro może wiekszosc pomysli ze jeszcze gramy dalej...
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując