|
Boli okrutnie. Ale awansowała drużyna lepsza, obiektywnie patrząc. Wiśle na pewno piekielnie zależało, co było widać... Ogromna ambicja nie wystarczyła tym razem. Było tak blisko po bramce Wilka... Ehsz.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|