Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6385
Stary 23.08.2011, 22:30
siedlce_z_wisla napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego to Wisła nie może mieć szczęścia, farta, żeby być gorszą drużyną, a jednak awansować?
Dlatego, że w ostatecznym rozrachunku to awans świadczy o tym, która drużyna jest lepsza - gdybyśmy dzisiaj awansowali, to trzeba by powiedzieć - Apoel lepiej grał piłką itd., ale to Wisła ostatecznie była lepsza, bo awansowała.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując