siedlce_z_wisla napisał(a):

|
Dlaczego to Wisła nie może mieć szczęścia, farta, żeby być gorszą drużyną, a jednak awansować?
|
Dlatego, że w ostatecznym rozrachunku to awans świadczy o tym, która drużyna jest lepsza - gdybyśmy dzisiaj awansowali, to trzeba by powiedzieć - Apoel lepiej grał piłką itd., ale to Wisła ostatecznie była lepsza, bo awansowała.