Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6382
Stary 23.08.2011, 22:29
Panowie co by tak nie narzekac do końca to cieszmy się z tego co mamy. Na tą chwilę, z tą drużyną nie stac nas na nic więcej. Na miejscu trenera skupiłbym się na szlifowaniu ataku pozycyjnego,utrzymywania się przy piłce. Mamy niezłych zawodników, czas zrobic z nich drużynę! Nie wiem z czego to wynikło ale drużyna Apoelu przebiegła dzisiaj w ciągu całego meczu 107km a nasi tylko 100...o czym to świadczy? Wymieniliśmy o 300 podań mniej niż przeciwnicy. Moim zdaniem stac nas na lepszy wynik.
Odpowiedz cytując