Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6378
Stary 23.08.2011, 22:27
Panowie nie przegralismy z Levadią, Karabachem czy innym gównem.
Przegralismy z APOEL-em który był zespołem lepszym i tyle.
Odpowiedz cytując