Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6377
Stary 23.08.2011, 22:26
Na koniec dwie uwagi mniej emocjonalne, a bardziej merytoryczne. Po pierwsze – nie brakuje osób, które twierdzą, że… Wisła poleciała na Cypr za wcześnie, ponieważ przy zmianie klimatu krytyczny jest trzeci dzień. Z tego względu już lepiej byłoby polecieć w poniedziałek, niż w niedzielę. Pewnie wypowiedzą się na ten temat jeszcze fachowcy. Po drugie – nie wiemy, co robił Maciej Żurawski na odprawach taktycznych przez całe życie, ale ZAWSZE przy bliższym słupku staje niski zawodnik, a nie wysoki. Wysocy są potrzebni do walki w szesnastce o piłkę.

To by było na tyle. Żegnamy Wisłę. Trochę z żalem, a trochę bez. Z żalem, ponieważ znowu mistrz Polski dał ciała, a bez żalu – bo lepszy wygrał, o co przecież w piłce chodzi.
cyt za weszlo.pl

Odpowiedz cytując