|
Ciężko coś napisać po takim de javu z przed 5 laty. Coż trzeba jasno stwierdzić że byliśmy gorsi. Apoel to nie kelnerzy. Jednak wiadomo szkoda jak cholera szansy. Pozytywy są takie że się skupiamy na lidze i walczymy o jak najlepszy ranking w lidze Europy. NA pewno kiedyś się nam uda awansować tylko trzeba jeszcze większej konsekwencji w tym co robimy. Nie zapominajmy że jak nas obejmował RM rok temu to naszym marzeniem było mistrzostwo i gra w pucharach w grupie. Dobranoc choć wiem że cięzko usnąć.
"Nie jeden dobry chłopak ,
jest dla mnie jak brat..."
|