Wyświetl pojedynczy post
edwin cpc
Member
 
Od: 01.2004
Skąd: red prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6376
Stary 23.08.2011, 22:26
Ciężko coś napisać po takim de javu z przed 5 laty. Coż trzeba jasno stwierdzić że byliśmy gorsi. Apoel to nie kelnerzy. Jednak wiadomo szkoda jak cholera szansy. Pozytywy są takie że się skupiamy na lidze i walczymy o jak najlepszy ranking w lidze Europy. NA pewno kiedyś się nam uda awansować tylko trzeba jeszcze większej konsekwencji w tym co robimy. Nie zapominajmy że jak nas obejmował RM rok temu to naszym marzeniem było mistrzostwo i gra w pucharach w grupie. Dobranoc choć wiem że cięzko usnąć.
"Nie jeden dobry chłopak ,
jest dla mnie jak brat..."
Odpowiedz cytując